Jazykovétesty.cz ONLINE

Úvod

Tento portál nabízí bezplatné online jazykové testy s možností okamžité placené kontroly. Testy na jednotlivé jevy se vyskytují ve třech úrovních: Začátečník, Mírně pokročilý, Pokročilý (resp. v úrovních A1-A2, B1-B2, C1-C2 evropského referenčního rámce, viz zde).

Jak to funguje?

  1. VÝBĚR – Využijte funkci Vyhledávání (na úvodní stránce a dole na každé stránce), umožňující vyhledávání v názvech i popisech testů a to podle klíčových slov, podle jazyků a podle úrovní. Všechny testy jsou také v sekci Seznam testů.
  2. VYPRACOVÁNÍ – Vyřešte vybraný test. Všechny testy můžete využívat a řešit zdarma.
  3. ODESLÁNÍ – Klikněte na Odeslat ke kontrole.
  4. MOJE TESTY – Odeslaný test se zařadí do seznamu všech Vámi řešených testů na tomto počítači v sekci Moje testy. Máte-li zájem o placenou kontrolu správnosti testu, kliknutím na Zkontrolovat u zvoleného testu v této sekci se zobrazí pokyny pro platbu za kontrolu.
  5. PLATBA – Platba 10 Kč s DPH je za zobrazení nesprávných odpovědí v testu (viz Ukázka kontroly v hlavní nabídce) a probíhá prostřednictvím SMS zprávy z mobilního telefonu. Kód přijatý na telefon zadáte do políčka a kliknete Odeslat.
  6. KONTROLA – Po platbě se zobrazí zkontrolovaný test – správné řešení je označeno zeleně a chybné červeně. Máte-li zájem, chyby opravte a test pošlete k nové kontrole.
  7. DALŠÍ TESTY – Výběr a řešení testů opakujete, dokud si neprojdete všechny testy, které vyhovují Vašim požadavkům. Pokud vhodný test ještě neexistuje, napište nám, vytvoříme jej pro Vás (info@jazykovetesty.cz).
  8. VŠECHNY ÚROVNĚ – Zkuste všechny tři úrovně obtížnosti testu na určitý jev, jsou-li již k dispozici (využijte funkci Vyhledávání).
  9. STUDIUM – Všechny Vámi řešené testy z daného počítače zůstávájí stále v seznamu v sekci Moje testy a můžete se k nim kdykoliv vrátit kliknutím na Zobrazit řešení. Můžete je také definitivně smazat použitím ikony křížku (jednotlivě nebo všechny).

Proč se za testy platí?

Symbolická platba 10 Kč s DPH za kontrolu testu je investicí do vývoje portálu a zejména do tvorby nových a nových testů.

Kdo je autorem testů?

Autory jsou zejména profesionální jazykovědci a zkušení pedagogové základních, středních a vysokých škol, nebo vysokoškolští studenti jazykových oborů. Není-li uveden volně přístupný zdroj, všechny testy na těchto stránkách jsou autorské a vlastníkem autorských práv k nim je provozovatel těchto stránek.

Budou testy přibývat?

Ano, to je prioritou portálu.

Co když narazím na vadný test?

Pokud určitý test nefunguje tak, jak má, dejte nám prosím o tom vědět, opravíme to (info@jazykovetesty.cz).

Online testy: Nedávno zhlédnuté , Nejoblíbenější , Nejnovější , Náhodné, Vyhledávání

Vyberte si seznam testů.